Nasz blog ślubny

Co mogą oznaczać różne sny o ślubie w senniku?

Motyw ślubu we śnie jest bardzo częstym zjawiskiem, zwłaszcza dla narzeczonych, którzy szykują się do odbycia tej ceremonii. Warto zatem wiedzieć, co w senniku oznacza ślub i czy jest to dobra lub zła wróżba.

Co w senniku oznacza ślub kościelny i cywilny?

Swój własny ślub kościelny oznacza pozytywne emocje. Jest to dobra droga, którą podejmują młodzi ludzie, którzy są w sobie bardzo zakochani. Jest to pozytywna wróżba na dalsze życie. Natomiast ślub cywilny może oznaczać niepewność. Taki cywilny ślub we śnie, może być również oznaką, że partner lub partnerka nie czuje się zbyt dobrze w obecnym związku. Może być to zwiastun nadchodzących kłopotów.

Co może oznaczać sen o byciu świadkiem na ślubie?

Sen, w którym jesteś świadkiem na ślubie swoich najlepszych przyjaciół lub brata może oznaczać, że w niedługim czasie nastąpi znaczny przypływ gotówki. Może też być to oznaką awansu w pracy. Jest to bardzo pozytywny omen, który przynosi ze sobą wiele radości i miłości w najbliższym życiu.

Co zrobić, gdy przyśni się niechciany ślub?

Może się także zdarzyć tak, że przyśni się niechciany ślub. Jeśli jest to sen o tym, że bierzesz ślub wbrew swojej woli, to oznacza pozytywną wróżbę. Jest to oznaką nowych możliwości i nadchodzącego szczęścia. Może również oznaczać poprawę sytuacji finansowej. 

Co oznacza w senniku, gdy śni się ślub z byłym mężem lub byłą żoną?

Gdy przyśni ci się ślub z twoim byłym mężem lub byłą żoną, może oznaczać, że nie do końca są pozamykane relacje między wami. Może to oznaczać, że wciąż myślami powraca się do dawnej relacji. Ma to ogromne znaczenie, zwłaszcza gdy jest się obecnie w związku. Dobrze jest wówczas porozmawiać o swoich obawach z obecnym partnerem lub partnerką. Może się również zdarzyć, że przyśni się ślub byłej żony lub byłego męża i może to oznaczać nadchodzące niebezpieczeństwo. Wróży to również rozpad obecnego związku, w którym się jest przez to, że myślami wraca się do dawnych czasów z innym partnerem lub partnerką.

Co w przypadku snu ślubu z nieznajomym lub nieznajomą?

Może się przyśnić, szczególnie w przypadku osób, które są samotne sen o ślubie z nieznajomym. Oznacza to, że szuka się bliskości z innym człowiekiem. Jest to również sygnał, że potrzebujesz więcej czasu na ułożenie wszystkich ważnych spraw,  które są obecne w twoim życiu. Niekiedy również ten sen może oznaczyć pragnienie znalezienia swojego wymarzonego partnera lub partnerki.

Sen o ślubie dla pieniędzy – co oznacza w senniku?

Gdy ci się śni, że bierzesz ślub dla pieniędzy, oznacza ostrzeżenie i może być to zła decyzja, która będzie mogła mieć wiele złych konsekwencji w dalszym życiu. 

Sny o ślubie mają różne interpretacje, dlatego dobrze jest nie brać wszystkiego w stu procentach do rzeczywistej sytuacji. Warto zwrócić uwagę, że rozmaite sny o ślubie mogą się pojawiać także z nerwów, które pojawiają się wśród narzeczonych przed tak ważnym wydarzeniem. Takie sny mogą się również pojawiać, gdy za mąż wychodzą nasi najbliżsi przyjaciele lub rodzina, dlatego są to normalne sytuacje, które mogą się zdarzać w różnym wieku.